Yeşil İç Antep Fıstığı 500 GR (BZFST)

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺92,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺80,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

 


Yeşil İç Antep Fıstığı, mutfaklarda tatlılarda da sıkça tercih ediliyor. Günlük tüketime uygun olan ve ister kahvaltıda ister ara öğünlerde sağlıklı olarak tüketilebilmektedir. 500 gram şeklinde elde edilen Yeşil İç Antep Fıstığının raf ömrü de uzun olduğundan online sipariş vererek rahatça kullanabilir, tatlılarınızı hem sağlıklı hem de lezzetli yapabilirsiniz.Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

Yeşil İç Antep Fıstığı

Yaz aylarında hasat edilen ve kabuğundan ayrılan Yeşil İç Antep Fıstığı koyu yeşil görüntüsü ile alınmaktadır. Ağustos ayında toplanan meyveler buharlı ortamda bulundurularak kırmızı renginde bulunan sert kabuğundan ayrıştırılmaktadır. Daha sonra kurutulan ve fıstıkların kahverengi kabuğunun açılmasını beklendikten soran asıl meyveler çıkartılır. Böylece Yeşil İç Antep Fıstıkları ortaya çıkar herhangi bir işlem görmeden satışlarda bulunan bu ürünler daha çok tatlılarda kullanılmaktadır.

Yeşil İç Antep Fıstıkları ortaya çıkar herhangi bir işlem görmeden satışlarda bulunan bu ürünler daha çok tatlılarda kullanılmaktadır.

Yöresel Lezzetlerin En Gösterişlisi

Tatlılarda sıcak içeceklerde direkt olarak kullanılan Yeşil İç Antep Fıstığı son süsleme şeklinde de renginden ötürü farklı durabilmektedir. Neredeyse tüm tatlılarda yer alabilen Antep Fıstığı içi tüm olarak daha gösterişli durmaktadır. Gaziantep yöresinde işlenen ve satışı yapılan Antep Fıstığı çeşitleri tüm tatlılarında vazgeçilmezidir.