Taze Antep Fıstığı (Ben Fıstık)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

 

ÇOK AL AZ ÖDE

Taze Antep fıstığı, birçok insanın kuru ve tuzlu olan türüne göre daha çok sevdiği şeklidir. Bu kuruyemişi yaş olarak taze taze yemek isteyen kişiler, çok haklılar çünkü harika bir tat ve lezzettedir. İnsanların taze Antep fıstığına olan talepleri üreticileri harekete geçirmiştir. Taze Antep fıstığı antepmahsulleri.com'dan alınarak keyifle yenir.

Taze Antep Fıstığı

·         Taze Antep Fıstığı işlem görmediği için kalori değeri oldukça düşüktür.

·         Ağustos ve Eylül aylarında hasat edilen fıstık çeşidi 1.kalitede üründür.

·         Dalından koparıldığı gibi satışa sunulan fıstık çeşidi çocukların gelişimine fayda sağlayan birçok vitamin ve mineral içerir.

·         Tüm tariflere ekleyebilir yada çerez olarak tüketebilirsiniz.

·         Hava almayan bir kap içerisinde nemsiz ve rutubetsiz ortamda muhafaza ediniz.

·         Antep Mahsulleri ile indirimli fiyatları incele, online sipariş ver, kampanya fiyatı ile satın al.

Taze Antep Fıstığı

Taze Antep fıstığı, her yıl Ağustos ve Eylül aylarında hasat edilerek taze Antep fıstığı olarak halka sunulur. Kahve rengi ve yeşil renkli halde olan taze Antep fıstığı, tuzsuz tadı ile alıştığımız tuzlu Antep fıstıklarından çok daha farklı bir tatlıdır. Fakat çok lezzetli olması açısından insanlar tarafından çok sevilmektedir.  Şam fıstığı olarak da bilinen Antep fıstığı en sevilen yemişler arasındadır.  

Ülkemizde Ağustos ve Eylül aylarında hangi şehirlerde tezgahlarda görebiliriz diye sorulacak olursa, çoğunlukla Güneydoğu ve ayrıca adından da anlaşılacağı gibi Gaziantep'te  bulunur. Tadının çok beğenilmesiyle Antep Mahsulleri'nden özel olarak alınabilir. Bazı insanlar tarafından çok sevilen ve tüketilen bir kuruyemiştir.