Psikopat Pul Biber (Çok Acı) (PISKP)

Fiyat : ₺33,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Piskopat Pul Biber (Çok Acı) 


 

 

 

 

Çok Acı Sevenler İçin Özel Olarak Üretilmiştir

Doğal Olarak Üretilmiş Olup Katkı Maddesi İçermemektedir

Aroması kokusu ve lezzeti bakımından çok fazla tercih eden bir üründür. Acı sevmeseniz bile bu ürünün miktarını azaltarak yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Çiğköftelerinizde, et yemeklerinizde ve soslarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kokusunun ve tadının enfes olması, kurutulmuş organik kırmızı süs biberde yapılması bu ürünü diğer baharatlardan ayırmaktadır.  

Çok Acı Biber

Psikopat Biber (çok acı) acıyı doya doya tadacağınız muhteşem aromasıyla damaklarda yaşanmak istenen enfes bir lezzet patlamasına neden olmaktadır.  Kalitesiyle ve tadıyla yılların vermiş olduğu üretim tecrübesi ile ülkemizde birçok şehirde üretilmektedir ve gönül rahatlığı ile tercih edilebilen bir üründür. Harika kokusu ve enfes lezzetleri ile yemeklere farklı bir lezzet katar. Doğal hazırlanan ve hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen baharat çeşitlerindendir.  Güneş almayan kuru ve serin yerde saklanması gerekir. Çok fazla acı seven kişilerin tercih etmesi gereken ürünlerdendir.

 

Psikopat Biber(Çok Acı) Nerelerde Kullanılır?


Psikopat Biber (çok acı)  küçük süs biberlerinin havan gibi elde dövülmesiyle yada makineyle çekilmesiyle bildiğimiz pul biber haline getirilmiş şeklidir. Tadının ve açısının aşırı dozda olduğu bu baharat türünü dikkatli ölçülerde kullanmak şarttır. Peki, bu derece lezzetli ve acı olan biber türü nasıl kullanılır;


·         Acı denince akla gelen enfes lezzete sahip olan çiğköftenin en özel malzemesidir

·         Et yemeklerinde özellikle acılı kebap içerisine konulmaktadır

·         Çemen ve acıka soslarını çok acı seven kişilere hitap etmesi halinde malzemelere eklenir

·         Bunlara ek olarak yemeklerin üzerine katılarak birçok şekilde kullanılır

 

Özellikle et yemeklerinde ve çiğköfte yapımında kullanılan bu ürün yemeklere çok farklı ve aromatik bir acılık katar. Mide rahatsızlığı olan kişilerin bu ürünü dikkatli bir şekilde kullanmasında fayda vardır.