Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan (Kuruluk Patlıcan) 50 Adet (PATKR)

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺30,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:


 

 

 

Patlıcanı kış aylarında da tüketmek istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Doğal yollarla, hijyen koşullarına uyarak, özenle kuruttuğumuz patlıcanlarımız 50 dizimlik şekilde siz değerli alıcılarını bekliyor. Sofralarınıza yazdan bir lezzet konuk olsun istiyorsanız en doğal ve en leziz tercih elbette kuruluk patlıcan olmaktadır. Üstelik haşlayarak aperatif harika bir yemek de hazırlayabilirsiniz.  

Kuruluk Patlıcan

Patlıcanın sofralarımızdaki yeri tartışılmaz. Ancak taze patlıcandan çok daha leziz bir şey varsa o da kurutulmuş patlıcandır. Kuruluk patlıcan olarak da bilinen patlıcan kurusu, özellikle dolması nefis olan bir üründür. Turfanda sebze olan patlıcan, yaz aylarının yanı sıra, kışın da tüketilebilirsiniz. Ancak patlıcan kurutulurken, hijyenik bir yerde, güneş ışığını tam alır şekilde olmalıdır.

Kış aylarında, mevsimi olmayan sebzeleri tüketmek ve bol miktarda zararlı, tarımsal ilaç almak yerine, mevsiminde kurutulmuş sebzeler tüketmek çok daha faydalıdır. Hem bu sebzeler besin değerini yitirmez, hem de tazelerinden çok daha lezizdir. Kuru domates ile olan uyumu ise dillere destandır.

Kurutulmuş patlıcan dendiğinde akla ilk olarak kuru patlıcan dolması gelebilir. Oysa kuru patlıcanın pek çok farklı kullanım alanı bulunuyor. Çorbaların içerisine ya da köftelere harç olarak kurutulmuş ve ufalanmış patlıcan kullanabilirsiniz. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
kuruluk patlıcan, antep kuruluk urunler, kuruluk siparisi, patlican kurutması, antep mahsulleri, dogal gidalar, gaziantep yoresel urun, guvenilir gida, dolmalik kuruluk, dolmalik patlican, Kurutulmuş, Kurutulmuş Dolmalık, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk 50, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Kuruluk Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Patlıcan, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Patlıcan 50, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Patlıcan Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan 50, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Adet, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk Patlıcan, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk Patlıcan 50, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk Patlıcan Adet, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk 50, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Kuruluk Adet, Kurutulmuş Dolmalık 50, Kurutulmuş Dolmalık 50 Adet, Kurutulmuş Dolmalık Adet, Kurutulmuş Patlıcan, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk Patlıcan, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk Patlıcan Adet, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk 50, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk 50 Adet, Kurutulmuş Patlıcan Kuruluk Adet, Kurutulmuş Patlıcan Patlıcan, Kurutulmuş Patlıcan Patlıcan 50, Kurutulmuş Patlıcan Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Patlıcan Patlıcan Adet, Kurutulmuş Patlıcan 50, Kurutulmuş Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Patlıcan Adet, Kurutulmuş Kuruluk, Kurutulmuş Kuruluk Patlıcan, Kurutulmuş Kuruluk Patlıcan 50, Kurutulmuş Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Kurutulmuş Kuruluk Patlıcan Adet, Kurutulmuş Kuruluk 50, Kurutulmuş Kuruluk 50 Adet, Kurutulmuş Kuruluk Adet, Kurutulmuş 50, Kurutulmuş 50 Adet, Kurutulmuş Adet, Dolmalık, Dolmalık Patlıcan, Dolmalık Patlıcan Kuruluk, Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan, Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50, Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Dolmalık Patlıcan Kuruluk Patlıcan Adet, Dolmalık Patlıcan Kuruluk 50, Dolmalık Patlıcan Kuruluk 50 Adet, Dolmalık Patlıcan Kuruluk Adet, Dolmalık Patlıcan Patlıcan, Dolmalık Patlıcan Patlıcan 50, Dolmalık Patlıcan Patlıcan 50 Adet, Dolmalık Patlıcan Patlıcan Adet, Dolmalık Patlıcan 50, Dolmalık Patlıcan 50 Adet, Dolmalık Patlıcan Adet, Dolmalık Kuruluk, Dolmalık Kuruluk Patlıcan, Dolmalık Kuruluk Patlıcan 50, Dolmalık Kuruluk Patlıcan 50 Adet, Dolmalık Kuruluk Patlıcan Adet, Dolmalık Kuruluk 50, Dolmalık Kuruluk 50 Adet, Dolmalık Kuruluk Adet, Dolmalık 50, Dolmalık 50 Adet, Dolmalık Adet, Patlıcan, Patlıcan Kuruluk, Patlıcan Kuruluk Patlıcan, Patlıcan Kuruluk Patlıcan 50, Patlıca,