Kuruluk Kabak  (50 Dizim)
Kuruluk Kabak  (50 Dizim)

Kurutulmuş Dolmalık Kabak (Kabak Kurusu) 45-50 Adet

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺28,90(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Kurutulmuş Kabak

Sadece ülkemizde değil tüm dünyada bilinen ve tanınan bir mutfak olan Antep mutfağı, kendine has lezzetleri ve yemekleri ile ön plana çıkmaktadır. Bu lezzetlerden biri olan kurutulmuş sebzeler her mevsimde tüketilmesi ve farklı lezzetleri ile kişiler tarafından yoğun olarak tüketilmektedir.

Kurutulmuş sebzeler, doğal ortamlarından toplandıktan sonra 4 veya 5 gün güneş altında kurutulur. Geleneksel bir yöntem olan kurutma tekniğinde, başka hiçbir dışarıdan müdahale yapılmaz. Bu kurutmalardan biri olan kuruluk kabak özellikle kabak tadından hoşlanmayan kişiler için alternatif bir lezzettir. Kuruluk kabak, kabak yemekten hoşlanmayan çocukların kabak tüketimini sağlamak için farklı bir yöntemdir. Sitemiz, kabaklarını kuruturken geleneksel yöntem ve tariflerden kesinlikle şaşmaz.

Kuruluk Kabak ile Lezzetli Tarifler

Kabak, tat olarak herkesin hemen seveceği bir sebze değildir. Özellikle çocuklar, bu sağlıklı sebzeyi yemekten sürekli kaçar. Antep ürünleri arasında vazgeçilmez bir yeri olan kuruluk kabak, hem yetişkinler hem de çocuklar için lezzetli bir yemek olabilir. Kuruluk kabaktan yapılan kabak dolması, hem leziz hem de sağlıklı bir besindir.

Bilinen tariflerden sıkılan ve yeni tatlar denemek isteyen kişiler için kuruluk kabak haşlaması son derece sağlıklıdır. Haşlandıktan sonra üzerine eklenen farklı soslar, ekstra bir lezzet sağlar. Sitemiz, kuruluk kabak üretimini yaparken geleneksel kurutma teknikleri tercih eder. Bu sayede tüketiciler, hem organik hem de daha lezzetli yiyeceklere sahip olur.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler