Kuruluk Biber Acı (50 Dizim)
Kuruluk Biber Acı (50 Dizim)

Kurutulmuş Dolmalık Acı Biber (Acı Biber Kurusu) 45-50 Adet

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Kurutulmuş Acı Biber

Gaziantep mutfağı, ülkemizin gastronomi kültürüne büyük bir yön verdikten sonra Dünya gastronomi kültürüne de girmeye başladı. Birçok orijinal lezzet, dünya çapında popüler olmaya başladı. Antep mutfağının özel lezzetlerinden olan kurutulmuş sebzeler, kış aylarında kolay olarak tüketilmesi ile bilinmektedir. Yazları taze olarak toplanan bu sebzeler, doğal ortamlarda ve koşullarda kurutularak, tüketicilere sunulmaktadır.

Bu sebzelerden biri olan kuruluk acı biber ya da acı dolmalık biber, Antep mutfağından çıkarak tüm Türkiye’de bilinen bir yemek olmuştur. Yaz ve kış aylarında her evde tüketilen bir sebze olan dolmalık biber, sitemiz tarafından orijinal kurutma yöntemleri kullanılarak kurutulmaktadır. Bu sayede tüketiciler, doğal ve organik bir yiyeceğe sahip olacaktır.

Kuruluk Acı Biber ile Lezzetli Tarifler

Antep ürünleri denildiğine akıllara bol acı kullanımı gelir. Dolmalık biber çeşitlerinde de acı biberler, tüketiciler tarafından büyük bir talep görmektedir. Acı dolmalık biber, biber dolması yapımında kullanılan ana malzemedir. Kuruluk bibere, güzel bir harç oluşturulduğunda ortaya lezzetli bir yemek çıkar. Bunun yanı sıra kuruluk acı biber, toz haline getirilip sebze harcı olarak da kullanılabilir. Klasik tarifler denemek yerine yaratıcı tarifler denemek isteyen tüketiciler için eşsiz bir alternatif olabilir.

Kuruluk acı biber; sitemiz tarafından doğal ve hijyenik ortamlarda, geleneksel kurutma yöntemlerine bağlı kalarak kurutulmaktadır. Acı tatları tüketmeyi seven kişiler için kuruluk acı biber, doğru bir tercih olacaktır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler