ANTEP FISTIĞIKırmızı Antep Fıstığı İçi 500 Gr
ANTEP FISTIĞIKırmızı Antep Fıstığı İçi 500 Gr

Kırmızı Antep Fıstığı İçi

Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

 

Kırmızı İç Antep Fıstığı, mutfaklarda tatlılarda da sıkça tercih ediliyor. Günlük tüketime uygun olan ve ister kahvaltıda ister ara öğünlerde sağlıklı olarak tüketilebilmektedir. 500 gram şeklinde elde edilen Kırmızı İç Antep Fıstığının raf ömrü de uzun olduğundan online sipariş vererek rahatça kullanabilir, tatlılarınızı hem sağlıklı hem de lezzetli yapabilirsiniz. 

Kırmızı İç Antep Fıstığı

 

Yaz aylarında hasat edilen ve kabuğundan ayrılan kırmızı İç Antep Fıstığı koyu kırmızı görüntüsü ile alınmaktadır. Ağustos ayında toplanan meyveler buharlı ortamda bulundurularak kırmızı renginde bulunan sert kabuğundan ayrıştırılmaktadır. Daha sonra kurutulan ve fıstıkların kahverengi kabuğunun açılmasını beklendikten soran asıl meyveler çıkartılır. Böylece kırmızı İç Antep Fıstıkları ortaya çıkar herhangi bir işlem görmeden satışlarda bulunan bu ürünler daha çok tatlılarda kullanılmaktadır.

Kırmızı İç Antep Fıstıkları ortaya çıkar herhangi bir işlem görmeden satışlarda bulunan bu ürünler daha çok tatlılarda kullanılmaktadır.

Yöresel Lezzetlerin En Gösterişlisi

Tatlılarda sıcak içeceklerde direkt olarak kullanılan Kırmızı İç Antep Fıstığı son süsleme şeklinde de renginden ötürü farklı durabilmektedir. Neredeyse tüm tatlılarda yer alabilen Antep Fıstığı içi tüm olarak daha gösterişli durmaktadır. Gaziantep yöresinde işlenen ve satışı yapılan Antep Fıstığı çeşitleri tüm tatlılarında vazgeçilmezidir.

 

Benzer Ürünler