Kelebek Ceviz içi 500 GR

Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Kelebek Ceviz İçi

Sadece ülkemizin değil Dünya gastronomisinin önemli merkezlerinden biri olan Gaziantep, birçok lezzetli ve farklı yöresel ürünleri ile bilinmektedir. Antep mutfağının bu kendine has yapısı, farklı lezzetler arayan kişiler için birebirdir.

Geleneksel Antep mutfağının vazgeçilmesi arasında yer alan kuruyemişler başta baklava olmak üzere neredeyse bütün tatlılarda kullanılır. Baklavanın yanı sıra yöresel bir lezzet olan acılı ezme ve salatalarda da kullanılır. Kuruyemişler arasında en popüler ürünlerden olan kelebek ceviz içi hem lezzet hem de sağlık açısından son derece faydalıdır. Çoğunlukla ceviz içi olarak bilinse de şeklinden dolayı kelebek ceviz içi olarak satılmaktadır. Doğal ortamından ve organik olarak toplanan cevizler, siz değerli müşterilerimizin taleplerini beklemektedir.

Kelebek Ceviz İçinin Faydaları

Antep ürünleri arasında önemli bir yeri olan ceviz içi, Antep mutfağının en güzel lezzetlerinden biridir ve sağlık açısından birçok faydası vardır. Ceviz içinin en önemli faydası, kötü kolesterol olarak da bilinen LDL’yi düşürmesi ve dengede tutmasıdır. Uzmanlar da günden bir avuç ceviz içinin sağlık açısından çok değerli olduğunu vurgular. Bunun yanı sıra ceviz içinde bulunan Omega-3, yağ asitlerini düzenleyerek olası kalp rahatsızlarının önüne geçer.

Ceviz içi, kalbin en iyi dostudur. Aynı zamanda içerdiği yüksek lif ile sindirim sistemini düzenler ve bağırsakları temizler. Sitemizde ceviz içi, doğal ortamlardan toplanarak ve içi hazırlanarak tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.