İpek İsot Biber Katkısız

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

İpek İsot Biber Katkısız

Gaziantep'in dünyaca ünlü baharat çeşitleri arasında yer alan ipek isot biber katkısız bir şekilde üretilip ambalajlanan, %100 orijinal yöresel lezzetlerimizden biri olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Türk mutfağında yemeklerin lezzetinde büyük katkısı bulunan doğal ipek isot biber, 500 gramlık ve 1 kiloluk özel paketler ile Türkiye'nin dört bir yanına hızlı kargo seçeneği ile güvenli bir şekilde gönderilmektedir.

Özellikle Doğu Anadolu Bölgesi'nin en lezzetli yemeklerinde sıklıkla kullanılan İpek isot biber, lezzetinin yanı sıra sağlıklı oluşu ile de devamlı kullanılmaktadır. Yaz aylarında toplanan kırmızı biberler, toz ve pul biber yapımın yanı sıra isot olarak da çekilmektedir. Kırmızı acı ve tatlı biberlerin birbirinden ayrı bir şekilde toplanmasından sonra çekirdeklerin ayrıldıktan sonra özel olarak yıkanma ve temizlenme işlemine tabi tutulmaktadır. Bunun ardından en fazla 3 gün güneşte kurutulan biberler öğütülerek İpek isot biber haline getirilebilmektedir.

Türkiye'nin Dört Bir Yanına Kargo İle Ulaşım Fırsatı

Gaziantep'in en özel ve yöresel lezzetlerini Türkiye'nin dört bir yanına hızlı kargo seçeneği ile gönderen firmamızın en çok tercih edilen baharat çeşitleri arasında doğal ipek isot biber ürünleri de bulunmaktadır. Özellikle acı tüketimi konusunda sıkıntılar yaşayan müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği orijinal isot biberler, ücretsiz kargo hizmetimizle hızlı bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. Müşterilerimiz belirli bir miktarın üzerindeki siparişlerinde kargo ücreti ödemeden sipariş ettikleri yöresel ürünlere hızlı bir şekilde sahip olabilmektedir.