İpek Kırmızı Pul Biber Katkısız (Acı) (İBAC)

Fiyat : ₺32,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

 

 

Lezzetli olarak tercih edilen Acı İpek Biber, kırmızı pul ve toz biber şeklinde kullanılmaktadır. Yemeklere kattığı lezzeti ve aroması olan acı ipek biber ülkemizde neredeyse tüm mutfaklarda bulunmaktadır. Güneşte kurutulan ve taş değirmenlerde öğütülen Acı İpek Biber 500 gr olarak online siparişlerde satışa sunulmaktyadır.  

Acı İpek Biber

Çekirdeksiz olarak temizlendikten sonra elde edilen Acı İpek Biber doğal şekilde ortaya çıkmaktadır. İçerisinde herhangi bir katkı madde katılmadığı için lezzeti ve kokusu da kendini belli etmektedir. Öncelikle acı ipek biberin çekirdeklerinden ayrılması ve daha sonra güneşte kurutulmasının ardından çekilmektedir. Böylece başka işlem görmeden ve katkı maddesi katılmadan satışa sunulan Acı İpek Biberin faydaları da çokça bulunuyor. 

 

Acı İpek Biber

Biberlerin doğal yetiştirilmesi ile elde edilen acı ipek biber, kokusu ve aroması yönünden de mutfaklarda vazgeçilmez olmaktadır. Parlak kırmızı acı biberlerden toplanan ve çekilen Acı İpek Biber Türk mutfağı için önemli bir yere sahiptir. Toz ve pul biber şekilde satışa sunulan biberlerde acı tadının getirdiği lezzet oranı yüksektir.

Hijyenik olarak yapılan ve doğal güneş tercih edilerek kurutulan Acı İpek Biber mevsiminde yetiştirilerek de hormonsuz bir şekilde mutfaklara sunuluyor.