Ev Yapımı Antep Tatlı Biber Salçası (1. Kalite Katkısız)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası

Antep mutfağının son yıllardaki gelişimi ve popülaritesi, ülkemiz sınırlarını aşarak Dünya gastronomi kültürünü de etkiledi. Antep mutfağındaki yöresel ürünler, büyük bir talep görmektedir ve doğallığı ile bilinmektedir. Sadece Gaziantep’in değil Türk mutfağının olmazsa olması olan salça çeşitleri, neredeyse bütün yemeklerde kullanılmaktadır.

Antep’ten yola çıkan ve tüm Türkiye’de popüler olan ev yapımı tatlı biber salçası yemeklerin vazgeçilmezidir. Kebaplardan kuru fasulyeye, tostlardan özel soslara kadar birçok farklı yemekte kullanılır. Sitemizde sizlere sunulan salçalar, % 100 ev yapımı ve orijinaldir. Sitemizin anlaşmalı olduğu kişilerden büyük bir titizlik ile temin edilerek sizlere sunulur. Son dönemde önemi artan doğal beslenme için ev yapımı ve doğal tatlı biber salçası, mutlaka tüketilmelidir.

Antep ve yöresine özel tatlı biberler toplanarak, tohumlarından ayrılır. Doğal haline geldikten sonra güneş altında kurutularak ve başka hiçbir işlem yapmayarak ev yapımı salça haline getirilir.

Tatlı Biber Salçasının Faydaları

Antep ürünleri arasında önemli bir yeri olan tatlı biber salçasının ana malzemesi, tatlı kırmızı biberdir. Kırmızı biberin sağladığı bütün faydalar, biber salçası için de geçerlidir. Bilindiği gibi kırmızı tatlı biber, metabolizma hızlandırıcıdır. Zayıflamak ya da sindirim sistemini düzenlemek için mutlaka tüketilmelidir. Bunun yanı sıra içinde bulunan likopen sayesinde vücuttaki folik asit ihtiyacı karşılanır ve bağışıklık sistemi güçlenir. Sitemiz, tatlı biber salçasını % 100 ev yapımı seçeneği ile sizlere sunuyor.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler