Ev Yapımı Katkısız Nar Ekşisi 1 Litre
Nar Ekşisi 500 GR

Ev Yapımı Katkısız Nar Ekşisi 1 Litre

Fiyat : ₺65,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Ev Yapımı Katkısız Nar Ekşisi

Gaziantep mutfağının yöresel ürünler seçenekleri arasında yer alan nar ekşisi, adından da anlaşılacağı üzere nar meyvesinden üretilmektedir. Nar, yapısı gereği tatlı-ekşi bir meyve olduğu için nar ekşisi de girdiği ürünlere tatlılık katmaktadır.

Sitemizde bulunan ev yapımı katkısız nar ekşisi ürünleri, tamamen doğal şartlarda ve yöresel tariflere bağlı kalarak üretilmektedir. Nar ekşisinin yöresel tarifinde bulunan özelliklere bağlı kalmak, hem tat hem de organik besin açısından son derece önemlidir. Bu sayede nar ekşisine herhangi bir katkı maddesi girmez ve orijinalliği korunur.

Türk mutfağının en bilinen soslarından olan nar ekşisi, popüler olarak çiğ köftede kullanılmaktadır ve burada kullanıldığı bilinmektedir. Çiğ köftenin yanı sıra kısır, salata ve dolma yapımında da nar ekşisi kullanılmaktadır. Özellikli yaprak sarma ve etli yaprak sarma da ufak bir nar ekşisi dokunuşu, hem hafif bir tatlılık hem de fazladan bir lezzet katar.

En Lezzetli Yemekler İçin Nar Ekşisi

Kokusuz soslar arasında yer alan nar ekşisi, leziz yemeklerde ve aperatiflerde bolca tüketilerek kullanılabilmektedir. Asidik yapısı az olduğu için hassas midelere sahip olan tüketiciler için de güvenle ve rahatlıkla kullanılabilen bir sostur. Ev yapımı nar ekşisi ürünlerimiz, hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Bu sebeple en doğal ve hakiki bir şekilde satışa sunulan nar ekşisi ürünlerimizi firmamızın internet sitesi üzerinden hemen sipariş edebilir,  yemeklerinizde ve salatalarınızda derhal kullanabilirsiniz.

Nar Ekşisinin Faydaları

Antep ürünleri arasında bilinen bir lezzet olan nar ekşisi, doğal bir antioksidandır. Sizi, hastalıklara karşı korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanı sıra hassas mideler için de birebirdir. Sos olarak ekşi tatlardan rahatsız olan ve hoşlanmayan kişiler için nar ekşisi, mükemmel bir tercih olacaktır. Tatlı yapısı sayesinde sindirimi de kolaydır. Nar ekşisi sitemiz tarafından doğal yapısı bozulmadan üretildiği için tüketiciler tarafından büyük bir ilgi ile talep görmektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler