Kabuk Tarçın 250 GR
Kabuk Tarçın 250 GR

Boru Tarçın

Fiyat : ₺64,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

 

 

 

 

Hem lezzet hem de sağlık için tüketilmekte olan kabuk tarçın 250 gram paket seçenekleri ile sunulmaktadır. İster toz ister rulo şeklinde müşterilere sunulan tarçına istenilen yerde en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Online alışveriş imkanı ile istediğiniz Kabuk Tarçın'ı günün her saatinde, istediğiniz miktarda siparişini verip, damak zevkinize en kısa sürede kavuşabilirisiniz.

Kabuk Tarçın

Rulo veya toz halinde kullanıma sunulan kabuk tarçın, yemek ve tatlılarda sıkça kullanılmaktadır. Aromatik bir tadı ve güzel kokusu ile içeceklerin içerisinde yer almaktadır. Mutfakta kullanımının haricinde sağlık bir yaşam içinde tercih edilmektedir. 

 

Kabuk Tarçın Nasıl Tüketilir?

Kabuk tarçın, ister rulo şeklinde ister ise toz halinde tüketilebilir. Toz halinde içeceklerin içine katılabildiği gibi kendi çayı da yapılarak tüketilmektedir. Ayrıca bazı yiyecekler içerisine baharat olarak karıştırılarak tüketilir. Rulo şeklinde çok fazla şekilde kullanılmaktadır. Sıcak ya da soğuk olarak iki farklı şekilde de tüketilebilmektedir. 

Kabuk tarçın sağlık ve lezzeti için kullanılması haricinde çoğu insan tarafından evinde aromatik kokusu nedeni ile oda kokusunu değiştirmek için kullanılmaktadır. Bir çok kullanım alanı bulunan bu bitki tüm insanların kolayca ulaşabileceği şekilde satılmaktadır. Uzun raf ömrü ile istenilen miktarda alınarak kolayca muhafaza edilmektedir.