₺65,00 KDV Dahil
₺79,00 KDV Dahil
%18 İndirim
%18İndirim
1

 

Baharat Çeşitleri


Gaziantep’e özgü tatların görünmeyen kahramanları arasında olan Baharat Çeşitleri, yörenin lezzetlerine ekstra bir tat katıyor. Özellikle yemeklerde kullanılan lezzetler arasında yer alan Gaziantep Baharatları, kokusu ve lezzeti ile herkesin tercihi olabiliyor.

Baharat Çeşitleri kategorimizde yer alan Pul Biber, Karabiber, Sumak, Tane Sumak, Dağ Kekiği, Çörek Otu, Haspir Otu gibi çeşitler yemeklerinize gizli birer kahraman olmak için hazırda bekliyor. Gaziantep Yöresel Yemeklerinin dışında ülkemizin tüm coğrafi bölgelerine ait lezzetlere eşlik edecek bu baharatlar taptaze ve yeni kurutulmuş yapıları ile sitemizde sizleri bekliyor.

 

Gaziantep Baharatları

 

Gaziantep yöresinden toplanmış ürünlerin kurutulması ile elde edilen Baharat Çeşitleri, organik yollarla üretilerek sofralarınıza konuk oluyor. Özellikle İpek Pul Biber Çeşitleri, yüksek yoğunluklu acı seçenekleri ile bu tadı sevenlerin ilk tercihi olarak ön plana çıkıyor. Antepmahsulleri.com Yöresel Ürünler Online Satış Mağazası olarak yemeklerinize lezzet katacak tüm çeşitleri bu kategori altında sizler için topladık. Uygun fiyat ve taze ürün seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve tüm Türkiye’ye kargo hizmeti ile…