Fıstıklı Fitil Lokum 500 GR
Fıstıklı Fitil Lokum 500 GR

İri Fıstıklı Sade Fitil Lokum

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Sade Fıstıklı Fitil Lokum

Antep mutfağının birbirinden özel lezzetleri, sadece Türk mutfağının değil Dünya mutfağının da önemli bir parçasıdır. Antep’in kendine has tatlı ve yemekleri çok sevilmekte ve sürekli talep görmektedir. Antep denildiğinde akla gelen lezzetlerden olan Antep fıstığı, birçok farklı tatlıda kullanılır. Antep’e özgü lezzetlerden olanlokumlar hem davet sofralarına hem de ikramlıklara ayrı bir lezzet katmaktadır.

Antep sofralarından yola çıkarak tüm Dünya’da popüler bir lezzet olan Antep fıstıklı fitil lokum iki eşsiz lezzetin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Antep’in geleneksel taze lokumu, yine Antep’in dünyaca ünlü lezzeti Antep fıstığı ile karıştırılarak oluşturuluyor. Geleneksel tarifte yer alan irmik, sitemizde satışa sunulan Antep fıstıklı lokumların tamamında bulunmaktadır. Bu sayede tüketiciler, hem kahvelerinde hem de ikramlıkların eşsiz ve kaliteli bir lezzete sahip olacaklardır.

Türk Kahvesinin En Lezzetli Arkadaşı

Antep ürünleri arasında farklı bir lezzet arayışında olan kişiler için Antep fıstıklı fitil lokum, doğru bir tercih olacaktır. Lokum, sıklıkla Türk kahvesinin yanında dengeleyici ve tat vermesi amacı ile tüketilmektedir. Türk kahvesi, ülkemizin kendine has içeceklerinin başında gelmektedir ve lokum ile tüketildiğinde lezzeti daha da artmaktadır. Kahvenin yanı sıra tek başına da yenilen bir ürün olan fıstıklı lokum, damakta eriyen yapısı ise inanılmaz bir tat bırakmaktadır. Sitemizde satışa sunulan Antep fıstıklı fitil lokumlar, en doğal ve geleneksel hali ile sizleri beklemektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.