Ağaç Altı Antep Fıstığı

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺85,00(KDV Dahil)

Aynı Gün Kargo & Faturalı Ürünler & Güvenilir Alışveriş

:

Ağaç Altı Antep Fıstığı

Gaziantep'in en özel ve yöresel lezzetlerinden biri olan Ağaç Altı Antep Fıstığı, orijinal ve 1. sınıf kalitesiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği kuruyemişlerimiz arasında yer almaktadır. Antep'in en verimli tarlalarında olgunlaşş ve dökülmüş şekilde ağaç altından toplanarak elde edilen bu kuruyemişler, herhangi bir şekilde işlem görmeyen en doğal Antep Fıstıkları olarak bilinmektedir.

Ağaçta yetişen meyvelerin hasadından önce kendiliğinden dalından kopup düşmesi, meyvenin ne kadar olgun ve tüketilmeye hazır olduğunun bir göstergesi olduğundan, en lezzetli Antep Fıstıklarının da Ağaç Altı Antep Fıstık cinsi olduğu kabul edilmektedir. Yeterince olgunlaşan fıstıklar, ağaçtan döküldükten sonra yerden toplanarak büyük bir lezzetle tüketilebilmektedir. Antep fıstığının sert kabuğu, olgunlaşan Ağaç Altı Antep Fıstığında kendiliğinden açılmaktadır. Herhangi

En Uygun Fiyatlı Doğal Lezzet

Antep Mahsulleri firmamız, Gaziantep'in yöresel lezzetlerini, internet üzerinden tüm Türkiye'ye sunmaya devam etmektedir. Firmamızın en çok ilgi gören yöresel kuruyemişlerinden biri de Ağaç Altı Antep Fıstığı ürünüdür. Herhangi bir işlem görmeyen ve doğal bir şekilde tüketime hazır hale getirilen Antep fıstıkları güneşin altında kurutulmaktadır.

Daha önce tatmadığınız lezzette Antep fıstıklarına firmamızın internet sitesi üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir kargo hizmeti ile teslim edilen Antep fıstığı ürünlerimiz %100 kendi üretimimiz olup, müşteri memnuniyetine önem veren firmamızın deneyimli ekibi tarafından özenle paketlenip kargoya verilmektedir.