Bakır İşleme Bardak

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}

 

 

 

 

Evinize ister sofranızda, mutfağınızda ister ise evinizin güzel bir köşesinde elde etmek istediğiniz güzel görüntüyü bakır işleme bardak ile yakalayabilirsiniz. Zevkinize göre büyüklükte hazırlanana bardaklara istediğiniz deseni verdirerek kullanabilirisiniz. Bu güzellikten yararlanmak artık çok kolay; online satış hizmetlerinden yararlanarak, istediğiniz il ya da ilçeye sipariş verebilir ve en kısa sürede ürünlere ulaşabilirisiniz. 


 


ADET :
Tavsiye Et

 

Bakır İşleme Bardak


Hayatın her alanında kullanılan bardak, bakır ile birleşerek Bakır İşleme Bardak halinde sunulmaktadır. Ev, iş yeri, bahçe ve istenen her yerde kullanılabilen bardak hem sağlamlığı hem görselliği ile büyüleyicidir. Bakır hammaddesinden üretilen bardak, gerekli kalay işlemleri sonrasında kullanılmaya başlanabilmektedir. Sofralara farklı bir hava, damaklara değişik bir lezzet sunan bakır bardak kullanan herkesin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kullanımı ve temizliği ile kolaylık olmaktadır.

Sofraların Süsü Bakır İşleme Bardak

Bakır işleme bardak, sofralara verdiği şahane bir görünüm ile herkesin evinde istediği bir üründür. Ayrıca içine konulan ayran, kola, meyve suyu ve bütün meşrubatları gerekli soğuklukta muhafaza ederek kullananların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bakırın özenle işlenmesi ile sofralara yerleşen bardak, kalay yapımından sonra göz alıcı bir parlaklıkla herkesin dikkat çekici bir güzelliğe bürünmektedir. Soflarında ve mutfaklarında ya da özel köşelerinde güzel görünüm isteyen bayanların istedikleri bir parçadır.

Kullanıldığı yere otantik ve nostaljik bir hava katan Bakır işleme bardak dikkat çekici güzelliktedir. Kullanan herkesin memnuniyetini kazanan bakır bardak her kesimden ve her zevke uygun olarak sunulmaktadır. İster mutfaklarda ve sofralarda, ister ise nostaljik görünüm için kullanılabilir. Fabrikasyon ya da el işlemesi ile üretilen bardaklar zevke göre tasarlanarak müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca bardaklar kullanım veya zevke göre farklı büyüklükte dizayn edilebilir. Hem hediyelik eşya olarak aksesuar şeklinde hem de normal bardak şeklinde olarak istenilen tarzda kullanılmaktadır.